ESTENG
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Ehete valmistamine

Soov ennast kaunistada ja ehtida erinevate aksessuaaridega on sama vana kui inimkond ning sõltuv meie kultuurist, vanusest ja isiklikust maitsest. Ise tehtud ehted on alati isikupärased ja kordumatud ning vastavad alati omaenda maitsele. 
Ehteid saab valmistada kõiksugu erinevatest materjalidest. Meie kursustel on võimalik ehteid valmistada traadist, helmestest, portselanist, puidust, villast ja teistest materjalidest.

HÕBESAVI KOOLITUSEL õpime valmistama kauneid hõbeehteid lihtsal ja kõikidele jõukohases tehnikas. Tulemuseks on unikaalne 99% hõbeehe teie omal valikul, mille väärtus ajas ei kao.

HELMESEHETE VALMISTAMISE KURSUSEL õpime valmistama isikupäraseid ehteid erinevatest pärlitest, klaashelmestest ja naturaalsetest materjalidest valmistatud helmestest. Õpime traaditööd, painutamist ja põimimist.

PORTELANEHETE VALMISTAMISE KURSUS koosneb kolmest etapist. Esimesel koolituspäeval õpime tegema vorme ja valmistame portselanimassist toorikud. Teisel päeval lihvitakse toorikud ja pressitakse valminud vormi portselanimassi. Toorikud glasuuritakse. Viimasel koolituspäeval kaunistatakse valmis toorikud ja vormistatakse ehted.

FOTOTEISALDUS TEHNIKA KURSUSEL õpitakse trükitud pilte teisaldama erinevatele materjalidele, millest valmivad omanäolised ehted.

KRISTALLVAIGU TEHNIKA KURSUSEL õpetatakse erinevaid viise kristallvaigust ehete valmistamiseks. Vormi valmistamine, vormi valamine, pisifotode katmine kristallvaiguga.

ROMANTILISTEKS FANTAASIAPROSSIDEKS KUTSUME tekstiilist valmistatud romantilisi, fantaasiarikkaid ja elegantseid ehteid, mida saab kanda mantlite, kampsunite, jakkide või mütside kaunistamiseks ja ilmestamiseks. Õpetame erinevaid pitside ja kangaste kombineerimise võimalusi. Valmistame erinevatest materjalidest roose.

Veebruar 2022

HÕBEEHTED- hõbesavi saladus
Toimumise aeg: T 22.02 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 50.00€ . Hinna sees on 10 gr hõbesavi, tsiroonkivid ja muud ehete valmistamiseks vajalikud materjalid. Hõbesavi saab kohapeal vajadusel juurde osta. Valmivad 99% hõbedast kõrvarõngad või ripats.

Aprill 2022

KRISTALLVAIGUST SUVEEHTED
Toimumise aeg: T 12.04 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 27.00€ . Kristallvaik on spetsiaalne kahekomponentne epoksiidvaik, mida iseloomustab erakordne läbipaistvus.Ideaalne võimalus klaasi imiteerimiseks ehete valmistamisel. Õpime kasutama seda nii vormides kui ka lamedatel pindadel.