ESTENG
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Keraamika

Esteetilist naudingut ja tegutsemislusti täis praktiline kursus, kus kõik osalejad valmistavad erinevaid keraamilisi esemeid (vaasid, kruusid, taldrikud, alused, muud taiesed).  

Esimestel kordadel tutvustatakse põgusalt keraamikat tervikuna, õpitakse erinevaid tehnikaid ja soovitud esemete valmistamise viise. Koos juhendajate soovituste- ja õpetustega toimub esimene valmisvormimine. Juba esimesel kokkusaamisel võite imetleda oma kätetööd ja näha, kuidas vormub soovitud taiese esimene etapp.

Esemete põletus ja tehnoloogiline töötlus tehakse kursuse juhendajate poolt Rakvere Loovuskeskuse kõrgkuumusahjus. Järgnevates tundides toimub juba põletatud esemete glasuurimine ehk lõppviimistlus. Kõik tehtud taiesed kuuluvad loomulikult valmistajatele ehk meie õpilastele.


Kursusel valminud esemed sobivad suurepäraselt omanäoliseks ja kallihinnaliseks kingitusteks.
Kursusel osalemiseks pole eelnev kogemus vajalik. Kõik materjalid on kohapeal olemas. Kursus sobitatakse vastavalt osaleja senisele kokkupuutele keraamika töötlemisega. Teretulnud on nii algajad kui ka edasijõudnud. Meil on kõik omad :)