ESTENG
Eriüritused
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Jõuluelamus

Jälle on lähenemas jõuluaeg ja kummitama hakkab küsimus: „Mida vahvat korraldada oma tublile meeskonnale tänutäheks hea töö ja pühendumuse eest?" Meil on heameel kutsuda Sind ja sinu meeskonda osa saama Jõuluelamusest.

Loovuskeskus pakub tavapärasest erinevat võimalust koos mõnusalt aega veeta, nautida eneseteostust ning omandada toredaid oskusi. Meie ideeks on pakkuda osalejatele võimalust avardada oma maailmakäsitlust läbi loomingulise tegevuse. Võimaldame väljuda igapäevarutiinist, unustada tihedaid toimetusi täis aasta, ebakindlus ja mured ning arendada meeskonnatunnet. 

Jõuluelamus on kogu meie meeskonna toel sündinud pehmelt talvine meeskonnaelamus tõelises kunstistuudios. See ei ole liigmagusalt kommertslik jõulupidu, vaid isikupärane jõulukuu kogemus, mida sinu meeskond oskab vääriliselt hinnata. Kutsume teid osa saama  isetegemise ja jõuluolemise rõõmust oma kaaslaste keskel.

Kerged suupisted ja vein, kohv, tee. Ca 3 tunnise ürituse käigus valmivad osalejatel kas keraamikatoode, vitraaž, batikatehnikas siidisall või rõõmsavärviline lips ja maalitud kohvikruus.

Eelnev kogemus kunstivallas ei ole vajalik. Oluline on hea tuju ja tegutsemis-tahtmine. Kõik taiesed, s.h. maalid, vitraažid, siidisallid, skulptuurid jms, jäävad osalejatele mälestuseks ühisest Jõuluelamusest.


Meie Jõuluelamust on nautinud teiste seas: Tartu Ülikooli välissuhete osakond, Lääne-Viru Maavalitsus, Rakvere Lihakombinaat, Kaupmees & Ko AS, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu, Lääne-Virumaa Logopeedide Ühendus, Tallinna Ülikool, Rakvere Linnavalitsus, Jõgeva Maavalitsus, SEB pank Rakvere filiaal, Danske Bank Rakvere filiaal, Benito Puit AS,  jpt