ESTENG
Kunst
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Kodukujundus
Plaanide joonistamine, värvikasutus, sisustus- ning kujunduselemendid on kodukujunduse peamisteks komponentideks. Enne kodu kujundama asumist või ümberkujundamist soovitame tutvuda erinevate kujundusstiilide, materjalide ning nõuannetega. 

Kursusel tutvume erinevate stiilidega kodu kujundamisel, õpime, kuidas planeerida eluruume, kööki ja muid ruume. Tutvustame erinevaid materjale ning nende omavahelist sobivust. Vaatame sisse värvide kirjusse maailma.
Kursuse käigus valmib igaühel oma kodu renoveerimis- või sisekujundusprojekt.


AIA PLANEERIMISE ABC kursusel räägime sellest, kuidas planeerida taimestust, pinnakatteid jms. Joonistame koos oma aia plaani. Õpime tundma levinumaid dekoratiivtaimi ja seda, kuidas nad paremini koos hakkama saaksid. Räägime mullast, kompostist  ja väetamisest. Kursuse juhendaja on Triinu Heinluht.


November 2023

MAKRAMEE- RIPPUV LILLEPOTI HOIDJA
Toimumise aeg: T 14.11 17:00 - 20:00
Kursuse maksumus on 35.00€ . Makramee sõlmimistehnika ajalugu on alguse saanud 13 sajandil Araabiamaadest. Nüüd teeme meiegi selles vanas tehnikas rippuva lillepoti hoidja. Kõik materjalid ja töövahendid on hinna sees.
KRIIDIVÄRV ja RUUMILINE DEKOOR
Toimumise aeg: T 28.11 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 35.00€ . Õpime kasutama suurepärase katvuse ja lõputute võimalustega kriidivärve ning korduvkasutatavaid šabloone. Õpime tegema ruumilisi kaunistusi ja dekoore. Hinna sees puidust hoiukasti toorik ja kõik muu vajalik.