ESTENG
Kunst
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Kodukujundus
Plaanide joonistamine, värvikasutus, sisustus- ning kujunduselemendid on kodukujunduse peamisteks komponentideks. Enne kodu kujundama asumist või ümberkujundamist soovitame tutvuda erinevate kujundusstiilide, materjalide ning nõuannetega. 

Kursusel tutvume erinevate stiilidega kodu kujundamisel, õpime, kuidas planeerida eluruume, kööki ja muid ruume. Tutvustame erinevaid materjale ning nende omavahelist sobivust. Vaatame sisse värvide kirjusse maailma.
Kursuse käigus valmib igaühel oma kodu renoveerimis- või sisekujundusprojekt.


AIA PLANEERIMISE ABC kursusel räägime sellest, kuidas planeerida taimestust, pinnakatteid jms. Joonistame koos oma aia plaani. Õpime tundma levinumaid dekoratiivtaimi ja seda, kuidas nad paremini koos hakkama saaksid. Räägime mullast, kompostist  ja väetamisest. Kursuse juhendaja on Triinu Heinluht.


Oktoober 2022

FOTOTEISALDUSEGA EHTED
Toimumise aeg: T 11.10 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 30.00€ . Õpime teisaldama fotosid vineerist ehtetoorikutele. Valmivad 2 paari kõrvarõngaid ja kaelaehe. Kõik materjalid ja töövahendid on hinna sees.
KRIIDIVÄRVI ÕPITUBA
Toimumise aeg: T 18.10 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 30.00€ . Õpime kasutama suurepärase katvusega kriidivärve ja korduvkasutatavaid šabloone. Õpime tegema ruumilisi kaunistusi. Anname puidust esemetele vanaaegse välimuse. Hinna sees puidust hoiukasti toorik.

November 2022

MAKRAMEE SEINAKAUNISTUS
Toimumise aeg: T 01.11 17:30 - 20:00
Kursuse maksumus on 35.00€ . Makramee sõlmimistehnika ajalugu on alguse saanud 13 sajandil Araabiamaadest. Nüüd teeme meiegi selles vanas tehnikas seinakaunistuse. Kõik materjalid ja töövahendid on hinna sees.