ESTENG
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Mänguasjad
Vanasti oli kombeks mänguasju teha sellest, mis talus parajasti üle oli (kantud vanad riided, õmblemisest jäänud riideribad jne). Kuna materjalid olid kallid, siis nendega ei priisatud. Mänguasju valmistasid peamiselt lapsed ise, neid juhendasid vanemad inimesed, kel selleks rohkem aega oli.  
Peagi hakati neid ka Eestis väikestes kodutööstustes õmblema või telliti parema käsitööoskusega perenaistelt.

Tüdrukute peamine seltsiline kaltsunukk pakub teostuseks palju erinevaid võimalusi, neid saab meisterdada ka ilma nõela pistmata. Kaltsunukk laseb lapse fantaasial lennata ja mängu käigus välja mõelda lõputul hulgal uusi emotsioone ja tegevusi, ta on armas ja lihtne mänguasi, mida hea koos ema-vanaemaga meisterdada.

Kaisukaru on tegelane, kes kuulub pea igasse kodusse juba üle 100 aasta. Temast vaimustuvad ühtviisi nii lapsed kui täiskasvanud. Vastukaaluks poes leiduvale masstoodangule pakun võimalust meisterdada üks tõeliselt kallis ja omanäoline mõmm rõõmustamaks tegijat ennast või kingiks kallile inimesele. Karutegu on protsess, mida ei saa ega tohi teha kiirustades, karu peab sind kõnetama, ellu ärkama, siis on ettevõtmine õnnestunud!

NB! Vaata kursuste ajakava TASUTA ÕPITUBADE alt!