ESTENG
Eriüritused
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Meeskonnaga koos
LOOVUSE ÄRATAMISE TÖÖTUBA     
Loovuse äratamise töötuba on meeskonnale kasulik ettevõtmine ühiste varjatud ressursside avastamiseks ning käimatõmbamiseks.
 
See on ühine loominguline protsess, milles erinevad kunstivahendid on abilised selleks, et avastada mis on sõnade taga, millised on sisemised impulsid, mis loovad ning piiravad igapäevaseid rolle. Loovuse käivitamiseks kasutame visuaalkunsti vahendeid, savi, lugude jutustamist, liikumist ja muusikat.  Töötoa raames pannakse kokku ka meeskonna pilt, mis annab võimaluse heita pilku suhete struktuurile, et näha selles peituvaid ressursse ja arenguvõimalusi. Töötuba osutub edukaks ka siis, kui osalejad pole kunstivahenditega eriti kokku puutunud. Osalejate võimeid töötoas proovile ei panda  ja kedagi piinlikku olukorda ei asetata.
Loovuse äratamise töötoa läbiviimise metoodika põhineb kaasaegse kunstiteraapia meetoditel. 
 

LOOVUS, MEESKONNATÖÖ ja MOTIVATSIOON
Need on väärtused, millest peame ise lugu ning oma koolitustel aitame teistelgi neid avastada ja rakendada.
Pakume koolitusi vastavalt eesmärgile erinevas vormis ja erineva sisulise rõhuga: alates loovuse töötoast, mille põhiosaks on loomiguline tegevus nagu keraamika valmistamine, portselanimaal vms. Tegevuse käigus õpitakse enda varjatud tahke tundma ja seeläbi avardatakse oma maailma, kuni tõsise koolituspäevani. 
 
Pakume ka koolitusega perepäevi, kus protsessi on kaasatud tavapärase meeskonna kõrval ka teised pereliikmed ja lapsed.

KERAAMIKA VALMISTAMISE TÖÖTUBA MEESKONNALE
”Valmistame ise kohvinurga nõud”

See on imelihtne ja tore. Savi voolimine pakub naudingut nii kunstivõõrastele kui ka kogenumatele tegijatele. Samuti on hea meeskond aegajalt teistmoodi olukorras kokku võtta, ühiselt stressi maandada ning tunda rõõmu lihtsatest asjadest. Keraamika töötuba sobib hästi loominguliseks osaks ka firmaüritusel.
Miks korraldada töötuba:
 • Saada üksteisega või koostööpartneritega paremini tuttavaks ja "soojendada suhet"
 • Veeta üheskoos mõnusalt aega
 • Maandada tervislikult stressi
 • Tähistada kolleegidega mõnda tähtpäeva
 • Panna end proovile loovate tegevustega
 • On vaja vaheldust tavapärasele rutiinile
 • Tahaks ilusaid asju valmistada
Töötoa läbivaks teemaks on savi ja erinevad lähenemisviisid savi voolimisele ja keraamika valmistamisele. Üheskoos saab avastada loovust iseendas ja katsetada mitmeid saviesemete voolimise ja vormimise tehnikaid. Töötoas leitakse ka seda, mida õpetlikku saab savi voolimisest igapäevaelu toimetustesse kaasa võtta.
Tulemus
 • Hea tuju loovast tegutsemisest
 • Paljudele lapsepõlveunistuse täitumine keraamika valmistamise näol
 • Põhilised teadmised ja oskused keraamika valmistamiseks
 • Üle ootuste ilusad valmisesemed
Valminud saviasjad hiljem põletatakse ja glasuuritakse ning need saab mõne nädala jooksul valmiskujul endale. meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused, Loovuskoolitus, kunstikursused, loovkoolitus, käsitöökursused, maalimine, joonistamine, tarbekunst, meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused