ESTENG
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Sünnipäev Loovuskeskuses

Pakume võimalust tähistada oma tähtpäevi tõelises kunstistuudios koos loova tegevusega. Ootame sünnipäevapidu pidama väikelastest kuni pensionärideni.

SÜNNIPÄEVA KORRALDAMINE KOOS KERAAMIKATÖÖTOAGA täiskasvanutele
Tavapärasest erinev sünnipäeva või muu sündmuse tähistamise üritus koos keraamika valmistamisega. Savi voolimine pakub naudingut nii kunstivõõrastele kui ka kogenumatele tegijatele.
Töötoa läbivaks teemaks on savi ja erinevad lähenemisviisid savi voolimisele ja keraamika valmistamisele. Üheskoos saab avastada loovust iseendas ja katsetada mitmeid saviesemete voolimise ja vormimise tehnikaid.

Valminud saviasjad hiljem põletatakse ja glasuuritakse ning need saab mõne nädala jooksul valmiskujul endale. Küsi lisa loovuskoolitus@loovuskoolitus.ee

LASTE SÜNNIPÄEVADEL pakume hulgaliselt tegevusi, mille hulgast saab valida endale sobiva. Sünnipäeva pidamise hind on ühele osalejale 9 eurot (materjalide kulu), millele lisandub ruumi rent / juhendaja tasu 50 €.
Söögid ja joogid võib ise kaasa võtta. Palume kindlasti kaasa võtta vahetusjalatsid!

1. Oma rõõmukruusi maalimine. Maalite valmis kruusile oma ainulaadse pildi, mis peale koduahjus kuumutamist pikaks ajaks teid rõõmustama jääb.
2. Seebi viltimine. Viltimistehnikas toreda seebi tegemine, mille ümber lõbus värviline vildiümbris.
3. Loomakese viltimine. Nõelviltimise tehnikas mängulooma valmistamine.
4. Dekupaaž tehnikas pildi tegemine.
5. Külmkapimagnetite tegemine. Kipsist valmis valatud kujukeste lihvimine, maalimine ja magneti taha kinnitamine.
6. Poekoti (sussikoti) trükkimine. Valmis kotile kangatrüki värvidega trükkimine. Valmib vahva ja omanäoline kott, millega hea poes või trennis käia.
7. Pulgkookide tegemine.

Loovuskoolitus, kunstikursused, loovkoolitus, käsitöökursu


maalimine, joonistamine, tarbekunst, meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused, Loovuskoolitus, kunstikursused, loovkoolitus, käsitöökursused, maalimine, joonistamine, tarbekunst, meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused