ESTENG
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Sünnipäev Loovuskeskuses

Pakume võimalust tähistada oma tähtpäevi tõelises kunstistuudios koos loova tegevusega. Ootame sünnipäevapidu pidama väikelastest kuni pensionärideni.

SÜNNIPÄEVA KORRALDAMINE KOOS KERAAMIKATÖÖTOAGA täiskasvanutele
Tavapärasest erinev sünnipäeva või muu sündmuse tähistamise üritus koos keraamika valmistamisega. Savi voolimine pakub naudingut nii kunstivõõrastele kui ka kogenumatele tegijatele.
Töötoa läbivaks teemaks on savi ja erinevad lähenemisviisid savi voolimisele ja keraamika valmistamisele. Üheskoos saab avastada loovust iseendas ja katsetada mitmeid saviesemete voolimise ja vormimise tehnikaid.

Valminud saviasjad hiljem põletatakse ja glasuuritakse ning need saab mõne nädala jooksul valmiskujul endale. Küsi lisa loovuskoolitus@loovuskoolitus.ee

LASTE SÜNNIPÄEVADEL pakume hulgaliselt tegevusi, mille hulgast saab valida endale sobiva. Meie poolt pakutavale tegevusele on juhendaja. Sünnipäeva pidamise hind on ühele osalejale 9 eurot (materjalide kulu), millele lisandub ruumi rent ja juhendaja tasu, kokku 90 €. Sünnipäev kestab 3 tundi.
Söögid ja joogid võite ise kaasa võtta. Kaasa võib võtta ka ühekordsed nõud. Ruumi koristab sünnipäeva pidaja.
Palume kindlasti kaasa võtta vahetusjalatsid!

1. Oma rõõmukruusi maalimine. Maalite valmis kruusile oma ainulaadse pildi, mis peale koduahjus kuumutamist pikaks ajaks teid rõõmustama jääb.
2. Seebi valmistamine. Seebimassist valamise teel valmiv mahe seep.
3. Loomakese viltimine. Nõelviltimise tehnikas mängulooma valmistamine.
4. Dekupaaž tehnikas pildi tegemine.
5. Poekoti (sussikoti) trükkimine. Valmis kotile kangatrüki värvidega trükkimine. Valmib vahva ja omanäoline kott, millega hea poes või trennis käia.
6. Pulgkookide tegemine.

Loovuskoolitus, kunstikursused, loovkoolitus, käsitöökursu


maalimine, joonistamine, tarbekunst, meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused, Loovuskoolitus, kunstikursused, loovkoolitus, käsitöökursused, maalimine, joonistamine, tarbekunst, meeskonnakoolitused, juhtimiskoolitused, motivatsioonikoolitused, kunst, loovus, käsitöö, kunsti kursused