ESTENG
Kunst
Koolituskalender
registreeru
   Ostukorv on tühi
    Facebook Skype Twitter

Kodukujundus
Plaanide joonistamine, värvikasutus, sisustus- ning kujunduselemendid on kodukujunduse peamisteks komponentideks. Enne kodu kujundama asumist või ümberkujundamist soovitame tutvuda erinevate kujundusstiilide, materjalide ning nõuannetega. 

Kursusel tutvume erinevate stiilidega kodu kujundamisel, õpime, kuidas planeerida eluruume, kööki ja muid ruume. Tutvustame erinevaid materjale ning nende omavahelist sobivust. Vaatame sisse värvide kirjusse maailma.
Kursuse käigus valmib igaühel oma kodu renoveerimis- või sisekujundusprojekt.


AIA PLANEERIMISE ABC kursusel räägime sellest, kuidas planeerida taimestust, pinnakatteid jms. Joonistame koos oma aia plaani. Õpime tundma levinumaid dekoratiivtaimi ja seda, kuidas nad paremini koos hakkama saaksid. Räägime mullast, kompostist  ja väetamisest. Kursuse juhendaja on Triinu Heinluht.


September 2020

KRIIDIVÄRVI ÕPITUBA- anname esemetele vanaaegse välimuse
Toimumise aeg: T 22.09 17:30 - 19:30
Kursuse maksumus on 24.00€ . Õpime kasutama suurepärase katvusega kriidivärve ja korduvkasutatavaid šabloone. Anname puidust esemetele vanaaegse välimuse. Hinna sees puidust hoiukasti toorik ja kõik muu vajalik.

Oktoober 2020

KRAKLEE, STRUKTUURVORMID JA DEKUPAAŽ
Toimumise aeg: T 20.10 11:00 - 13:30
Kursuse maksumus on 24.00€ . Töötoas õpime tegema krakleeritud pindasid, lisame neile ka struktuurseid vorme ning kaunistame dekupaažtehnikas. Hinna sees puidust hoiukastid ning kõik muud tööks vajalikud materjalid ja töövahendid.

November 2020

KREPP-PABERIST SUURED POJENGID
Toimumise aeg: L 07.11 10:00 - 15:00
Kursuse maksumus on 45.00€ . Õpime valmistama krepp-paberist efektseid 65 cm läbimõõduga ruumilisi pojenge. Grupi suurus 8 inimest. Koolituse kestvus ca 5-6 tundi. Pakume ka kohvi/teed ja pirukaid. Kõik materjalid on hinna sees.